rok 2004
2004
Regionální speciální hry - bocca
27. 4. 2004, Zábřeh na Moravě
jméno |
umístění |
Jiří Jedlička a Petr Kriso, trenéři Zuzana Bláhová a Jaroslava Rimbalová |
Zlatá - Unifield |
Michaela Bláhová, Zdena Přibylová, Daniela Fantlová, Eleonora Jurášová |
5. místo v B skupině |
Turnaj o Zlatou mušli – stolní tenis
16.5.2004, Praha 13, ZvŠ, Trávníčkova
Pořádal SK Slavoj Praha SPMP ve spolupráci s OV SPMP Praha 5, ZvŠ a PŠ Lužiny, Trávníčkova 1743, Praha 13,
Rozloučení se školním rokem
30.5.2004, Praha, Na Topolce
Setkání členů a příznivců Sportovního klubu před koncem školního roku
7. Česká letní speciální olympiáda
1. – 4. 7. 2004, České Budějovice
Olympijský slib v anglickém jazyce skládala za všechny sportovce členka našeho Sportovního klubu Petra Menšíková
Sponzor - Kovošrot Praha, a.s. pomohl zajistit našemu soutěžnímu družstvu jednotné oblečení
jméno |
sport |
umístění |
Martin Autengruber, Marek Klípa, Andreas Krespis, Petr Kriso |
Bocca |
Zlatá |
Petra Menšíková, Hana Škochová |
Stolní tenis - debl |
Stříbrná |
Zdeněk Kahovec ml., trenér Zdeněk Kahovec st. |
Stolní tenis – unifield |
Stříbrná |
Petra Menšíková |
Stolní tenis |
4. místo |
Daniela Fantlová |
Stolní tenis |
4. místo |
Dana Juklová |
Stolní tenis |
4. místo |
Hana Škochová |
Stolní tenis |
4. místo |
Republikový přebor ve stolním tenisu Českého hnutí Speciálních olympiád
19. – 21. listopadu 2004, Dvůr Králové nad Labem
jméno |
kategorie |
umístění |
Startoval za |
Monika Bendová |
A/2, divize 1 |
2. místo |
SK Slavoj SPMP Praha |
Petra Menšíková |
A/2, divize 2 |
3. místo |
SK Slavoj SPMP Praha |
Eleonora Jurášová |
B/2, divize 2 |
2. místo |
SK Slavoj SPMP Praha |
Petr Kriso |
B/2, divize 6 |
2. místo |
SK Slavoj SPMP Praha |
Lenka Lázničková |
B/1, divize 4 |
2. místo |
speciální školu V Olšinách |
Jan Vybulka |
B/1, divize 3 |
2. místo |
speciální školu V Olšinách |
Jan Vybulka, Jakub Jerhot |
B, divize 1 čtyřhra |
1. místo |
speciální školu V Olšinách |
Přijetí sportovců na Pražském hradě paní Livií Klausovou
14. prosince 2004
Na setkání byli pozváni za náš klub dva sportovci Marek Klípa a Petra Menšíková, ale zúčastnili se i další členové klubu, kteří soutěžili za jiný sportovní klub: Michaela Bláhová a Eleonora Jurášová (ÚSP Vilová), Lenka Lázničková (ZŠ V Olšinách), Zdeněk Jahoda (Plavci Praha)
Vánoční turnaj 2004
12.12.2004, Praha 13, ZvŠ, Trávníčkova 1744,
Pořádal SK Slavoj Praha SPMP ve spolupráci s OV SPMP Praha, ZvŠ a PŠ Lužiny, Trávníčkova 1743, Praha 13
|
I. skupina |
II. skupina |
III. skupina |
IV. skupina |
V. skupina
|
1. |
Svoboda Ladislav Leontýn |
Daněk Michal SK Slavoj SPMP Pha |
Vadlejch Petr SK Slavoj SPMP Pha |
Zajac Miroslav SK Slavoj SPMP Pha |
Procházka Aleš SK Slavoj SPMP Pha |
2. |
Kahovec Zdeněk SK Slavoj SPMP Pha |
Jurášová Eleonora SK Slavoj SPMP Pha |
Autengruber Martin SK Slavoj SPMP Pha |
Bláhová Michaela SK Slavoj SPMP Pha |
Čáslávský Zdeněk Praha 5 |
3. |
Menšíková Petra SK Slavoj SPMP Pha |
Zeman Tomáš SK Slavoj SPMP Pha |
Vybulka Jan SK Slavoj SPMP Pha |
Juklová Dana SK Slavoj SPMP Pha |
Němcová Irena SK Slavoj SPMP Pha |
Rozloučení s rokem
19.12.2004, Praha Na Topolce
Setkání členů a příznivců Sportovního klubu před koncem kalendářního roku